ОПИС ПРОЕКТУ

Проект

Irene Bukur

Задача проекту:

Розробити сайт і рекламні відео з продажу косметики для Irene Bukur.

Результат:

Ми створили сучасний і креативний сайт, який показує сильні сторони і унікальність бренду Irene Bukur.

При розробці дизайну сайту, ми надихалися історією та продукцією бренду Irene Bukur і нам вдалося показати різні варіанти дизайну, де можна побачити продукт і його складові елементи, високу якість виробництва товарів, засновницю бренду.

При створенні сайту, завдання було створити якісний ресурс, який би створив довіру потенційних клієнтів, і збільшив кількість покупок. Ми в свою чергу опрацювали структуру проекту, щоб переконати клієнта, і додали блок з відео і відгуками.

Створюючи проект такого масштабу, ми ретельно опрацьовували всі деталі, щоб клієнти могли зайти на сайт, і з першого разу зрозуміти, що це за продукція, і її унікальність і особливість. Ми створили блок з продукцією, де показали за допомогою графічних елементів - складові компоненти для кращого ефекту.

Дуже важливо показати в чому користь даної продукції, і ми додали дані блоки на сайт, щоб людина відчула на собі цей ефект.

При відкритті меню, ми бачимо яскравий і насичений продукт, після перегляду якого з'являється бажання його купити.

Відображення на мобільних пристроях

Сайт відображається коректно на всіх мобільних пристроях. Ми враховували ці моменти, щоб створити зручність і комфорт для користувача.

Відео

Наше завдання було створити три промо ролика:

1. Про унікальність бренду

2. Продукт фітоконцентрат

3. Продукт сироватка BTX

При створенні відео ми дотримувалися стилістики сайту, щоб все було в одному стилі. Ми створили унікальну графіку у відео, яка допомагає швидко і легко зрозуміти всю інформацію про продукцію і компанію, яку доносить засновниця бренду Irene Bukur.

Процес створення промо роликів був захоплюючим і цікавим, і нам вдалося втілити всі ідеї та рішення, які допоможуть потенційним клієнтам познайомитися ближче з брендом Irene Bukur.

Хочете дізнатися більше? Подивіться відгук клієнта!

ПЕРЕЙТИ ДО ВІДГУКІВ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ?

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити - зателефонувати або написати нам.