Створення відео та анімації під ключ

Відео та анімаційні ролики – це короткі відеофайли, які можна вбудувати у вебсайт, презентацію, рекламний лист, або на сторінку в соцмережах.

Переваги створення відео та анімації

Все більше користувачів інтернету заходить в мережу з мобільних пристроїв. Саме через це текстові описи перестають працювати: читати на невеликому екрані смартфона довгий текст мало кому подобається. Особливо це важливо, коли мова йде про молодь: серед міленіалів 90% віддасть перевагу відеоролику найкращому текстовому опису.

За допомогою відео або анімованого ролика можна:

- швидко розповісти про ваш продукт або послугу;

- прорекламувати свою компанію;

- показати великий об'єкт, який складно зняти звичайним фотоапаратом;

- донести простою мовою складну інформацію, особливо під час відео лекції;

- створити більш тісний контакт між вашим бізнесом і його клієнтами;

- розширити цільову аудиторію за рахунок вірусних роликів;

- наростити продажі і посилити ваші позиції в бізнесі.

Коли потрібно відео та анімація

Ось кілька прикладів, коли відео або анімаційний ролик можуть бути ефективнішими за інші промо-матеріали.

 1. Відеоогляд товару. Коли покупець вибирає товар в інтернет-магазині тільки по фотографії, він часто не помічає нюансів товару – колір, розмір, внутрішній пристрій, особливості роботи... у відеоогляді про всі ці нюанси можна розповісти коротко і наочно, не змушуючи покупця читати довгий опис. Продажі для товарів з відеооглядами виростають в середньому на третину.
 2. Аерозйомка. У нашому розпорядженні є дрони, які можуть провести зйомку з повітря, після чого ми змонтуємо відеоролик. Це відмінний спосіб привернути увагу, наприклад, до заміської нерухомості або подорожі.
 3. Рекламний ролик. Від відеоогляду він відрізняється змістом і різноманітністю прийомів. Якщо в огляді розповідається про конкретний товар, то в ролику його навіть необов'язково показувати – реклама ставок на спорт тому приклад. Будь-яку ідею замовника можна втілити в рекламному ролику, комбінуючи відео і анімацію.
 4. Відеозвернення. Щоб підвищити довіру клієнтів до вашого бізнесу, можна записати кілька відеороликів, де клієнти діляться враженнями про роботу з вами. З іншого боку, ви і самі можете звернутися у відео до ваших клієнтів, розповісти про себе, свою компанію, продукт або послугу в модному жанрі відео листи.
 5. Лекція або вебінар. Для тих, хто зайнятий в інфобізнесі або освіті, важливо якісно записувати і обробляти відео з лекцій і вебінарів.

Це тільки деякі з можливостей відео і анімаційних роликів.

Створення відео та анімації в Києві

Якщо вам потрібні послуги зі створення відео та анімаційних роликів в Києві, ви можете звернутися до нас. Ми знімаємо, анімуємо і монтуємо відео ролики для веба: реклами, інтернет-магазинів, інформаційного бізнесу, навчальних курсів, створюємо відеопрезентації, огляди товарів, анімовані історії, та інші креативні відеопродукти. У нашому розпорядженні є дрони для аерозйомки.  Крім цього, у нас є кілька камер, обладнання для роботи зі світлом і звуком, потужні комп'ютери для монтажу, на яких встановлені професійні програми для відео монтажу і створення анімації: Adobe Premiere Pro, After Effect, і інше ПЗ.

Чому обирають нас

 1.     Ми ставимо реальні терміни. Замість того, щоб обіцяти "сьогодні на завтра", ми називаємо клієнту той день, коли його замовлення гарантовано буде готовим.
 2. Ми робимо якісні ролики. Ми не новачки в цій області, і знаємо, з чого складається хороше відео або анімація, які підвищують конверсію і збільшують продажі.
 3. Ми допомагаємо клієнту. Якщо у нас виникають ідеї, як зробити відеопродукт краще, які фішки та ідеї можна в нього додати, ми пропонуємо їх клієнту. Але ми ніколи не ставимо наше бачення вище вимог замовника.
 4. У нас помірні ціни. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами, тому не прагнемо відразу отримати побільше грошей, а вибудовуємо відносини так, щоб клієнт приходив до нас з новими замовленнями. Тому ціни у нас на середньому рівні.

Можливо, існують завдання в цій області, з якими ми не впораємося, але поки що нам вдається виконати всі запити наших клієнтів. Але є одне обмеження: ми не займаємося зйомкою заходів, весіль, ранків, корпоративів. Це не наша спеціалізація, і такі замовлення ми не беремо.

Створення відео та анімації складається з наступних етапів

 1. Бриф. Це стандартний документ, в якому замовник відповідає на питання, пов'язані з його бізнесом і з майбутнім роликом.
 2. Естімейт. На основі брифу ми оцінюємо вартість створення ролика і терміни виконання замовлення. Якщо замовника все влаштовує, ми підписуємо договір і після передоплати 50% переходимо до сценарію.
 3. Сценарій. Якщо для інших веб-продуктів ми готуємо прототип, то для ролика базовий робочий документ це сценарій. У сценарії прописується сюжет майбутнього ролика, способи реалізації, додаткові нюанси типу використання дронів. Сценарій ролика обговорюється з замовником, при необхідності вносяться правки.
 4. Розробка. Це технічний етап, на якому відбувається виготовлення ролика. У процес виробництва входять відеозйомка, монтаж відеоряду, запис і монтаж звуку, створення анімації, накладення написів і субтитрів, та інші технічні роботи.
 5. Здача замовлення. Ми показуємо замовнику готовий ролик. Якщо замовник задоволений результатом, ми підписуємо акт прийому-передачі, і замовник передає нам решту оплати.
 6.  Подальша співпраця.  Ми можемо допомогти клієнту з розробкою або оновленням сайту або сторінки, де буде розміщено відео, а також зайнятися його просуванням.

Скільки часу і грошей займе створення відео та анімації

Вартість і термін виготовлення відео або анімаційного ролика залежать від довжини ролика, типу, додаткових елементів, і так далі. Оцінюється індивідуально для кожного замовлення.

Як замовити розробку створення відео та анімації

Щоб замовити рекламне відео або анімаційний ролик, зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.

ЗАВДАННЯ

ЗАВДАННЯ

Які завдання ми ставимо?

 • Продажі

  Відео є елементом продажів на сайті

 • Інтерактив

  Анімація створює більше інтерактиву

 • Імідж

  Графіка надає сайту дорощості і впізнаваності

ПОДИВІТЬСЯ СХОЖІ РОБОТИ

НАШІ РОБОТИ

ПОДИВІТЬСЯ СХОЖІ РОБОТИ

Аналитика

Топ найкращих відео робіт

Кращі відео роботи

Аналитика

Upbass

Створення дизайну сайту, фото і відео для навушників

Аналитика

Irene Bukur

Сайт для продажу косметики

Аналитика

Volvo

Серія відеороликів для компанії Volvo

Що отримаєте

Що отримаєте

Що отримаєте від відео та анімації

Створюємо відео під ключ:
від створення сценарію, розкадровки до промальовування анімації, озвучення і монтажу відео.

Контроль замовника.
Кожен етап узгоджується з вами, що дозволяє отримати саме те відео, що було придумано в сценарії.

Команда.
Креатив команди сценаристів, операторів і монтажерів, також на команду зі створення і просування бізнесів, дозволяє нам легко зрозуміти, яке відео краще підійде для вирішення ваших цілей.

ЕТАПИ

ЕТАПИ

Як ми працюємо?

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

Зйомка інформаційного сюжету без монтажу

Монтаж відзнятого матеріалу

Монтаж будь-якого ролика

Відео презентація

Анімаційний ролик "під ключ" (від 30 сек)

Вартість від 150 $

Вартість від 100 $

Вартість від 100 $

Вартість від 200 $

Вартість від 10 $ / сек

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити – зателефонувати або написати нам.