Розробка дизайну сайту

Чому дизайн сайту такий важливий

Коли ваші потенційні клієнти шукають в Інтернеті товар або послугу, вони відкривають десятки сайтів, щоб порівняти ціни та умови. Перше враження про ваш бізнес, створює саме індивідуальний дизайн сайту. Це "точка першого контакту", той момент, коли майбутній клієнт або партнер знайомиться з вашим сайтом. Бажано в цей момент справити хороше враження.

У подальшій роботі дизайн сайту теж грає важливу роль: він повинен бути таким, щоб користувачеві було зручно ним користуватися. Шлях відвідувача по сайту повинен бути добре спланований. Яких би дій ви не чекали від користувача — покупки, підписки, переходу за посиланням — всі ці дії повинні бути закладені в дизайні.

Особливо важливий дизайн сайту для бізнесів, що працюють онлайн. Якщо клієнт піде з сайту, не зробивши замовлення і не залишивши контактів, ви ризикуєте втратити його назавжди. Коли через невдалий дизайн багато відвідувачів йде з сайту, у нього зростає показник відмов, рейтинг сайту в пошукових системах падає. Цього можна уникнути, якщо відповідально підійти до дизайну сайту і розробити його з урахуванням потреб вашого бізнесу.

З яких етапів складається розробка дизайну сайту

Багато молодих бізнесів, які вирішують вийти в інтернет, помилково вважають, що в дизайні сайту найголовніше — стиль, колірна схема і розмір активних елементів. Але головне в дизайні — забезпечувати виконання його бізнес-завдання. Якщо це сайт інтернет-магазину, він повинен продавати товари. Якщо це інформаційний сайт, на ньому повинна бути система пошуку і сортування даних. І тому планування дизайну починається не з пошуку шаблону, а з визначення його цілей і завдань.

Після того, як цілі і завдання сайту визначені, необхідно скласти технічне завдання на розробку сайту. Навіть якщо ви вирішили створювати сайт самостійно, складене ТЗ допоможе вам в роботі. А при передачі завдання з розробки підрядникам без технічного завдання просто не обійтися. І тільки після цього починається прототипування, вибір стилю шаблону — необов'язково, якщо сайт пишеться з нуля — і створення макета сайту. Коли в макет внесені необхідні правки і він затверджений, починається етап розробки.

На етапі розробки в дизайн також можуть вноситися корективи, якщо якесь рішення виявиться невдалим. Після закінчення робіт по верстці і наповненню сайту відбувається приймання, в процесі яко звіряється відповідність розробленого сайту технічному завданню. Навіть на цьому етапі можливе внесення останніх правок в дизайн.

Чому замовляти дизайн сайту краще у професіоналів

Як бачите, професійний підхід до дизайну — це складний, багатоетапний і продуманий процес. Дизайн, зроблений без урахування основних етапів розробки, призведе до нефункціональності сайту. Припустимо, на сайт інтернет-магазину будуть заходити тільки для того, щоб розглянути фотографії товару. А замовляти такий же товар будуть у іншого постачальника. Щоб цього не відбувалося, при розробці сайту проводиться маркетингове планування, тобто потрібен фахівець з діджитал маркетингу. Для того, щоб сайт виглядав естетично, щоб його вигляд передавав суть бізнесу, потрібен дизайнер інтерфейсів. А щоб користувач не відмовлявся від покупки через незручну навігації, в розробці повинен брати участь UX-дизайнер.

Отже, маркетолог і два дизайнера (або фахівець широкого профілю). Плюс технічна команда, яка буде розробляти сайт і привносити своє бачення — розробники, верстальник, фахівці з контенту. І це ми ще не врахували фахівців, які будуть займатися просуванням і підтримкою сайту — але ж їх побажання при розробці дизайну сайту теж треба враховувати. Виходить, для створення повноцінного сайту потрібна студія розробників, або один геній, який буде поєднувати ці таланти. Такі генії-розробники дійсно існують. Але працюють вони зазвичай дуже довго, а передати сайт на обслуговування іншому фахівцеві потім неможливо. Краще все ж зробити вибір на користь студії, яка підійде до розробки дизайну професійно.

Від чого залежать ціни на розробку сайту

Діапазон цін на розробку сайту коливається від нуля до нескінченності, вгадати ціну заздалегідь неможливо. Ціна залежить в першу чергу від студії, яка буде розробляти сайт: відомі фірми беруть націнку вже за те, що їх назва буде значитися на вашому сайті. Але і всередині однієї студії ціни можуть сильно коливатися. Що ж впливає на вартість розробки?

Складність майбутнього сайту. Розробка лендінга-односторінника коштує дешевше, ніж створення величезного порталу з безліччю розділів, особистим кабінетом і кошиком покупця.
Адаптивна верстка\мобільна версія сайту. Чим більше людей користується смартфонами, тим важливіше мати мобільну версію сайту. Але і від версії для стаціонарних комп'ютерів відмовлятися рано.
Унікальні або платні CMS і шаблон сайту. Розробка компонентів з нуля вимагає часу, а за готові доведеться заплатити. Є і безкоштовні, але їх функціонал зазвичай обмежений і не всім підходить.
Інтеграція з платіжною системою, сервісом розсилок, та інші зовнішні служби. Чим складніше система взаємодії, тим дорожче коштує сайт.
SEO-оптимізація. Щоб фахівці з просування змогли нормально працювати з готовим сайтом, основні вимоги до оптимізації для пошукових систем закладаються ще на етапі розробки. Звичайно, впровадження цих рішень збільшує загальний цінник.

Якщо ви хочете замовити розробку дизайну сайту в Києві, заповніть форму за посиланням.

ЗАВДАННЯ

ЗАВДАННЯ

Які завдання ми ставимо?

  • Залучення аудиторії

    Привертати увагу якомога більшої кількості користувачів

  • Підкреслювати унікальність

    Дизайн повинен бути унікальним, сучасним і таким, що продає

  • Зручність

    Донесення повного обсягу вмісту інформації на сайті

Види дизайнів сайтів

Види дизайнів сайтів

Які дизайни сайтів ми робимо?

01

Дизайн сайту візитки

Сайт-візитка оформляється у фірмовому стилі і заповнюється інформаційним контентом. Наші фахівці створять для Вас фірмовий стиль сайту, текстове та графічне наповнення.

Мінімалізм сайту-візитки дозволяє концентруватися на основній інформації кожному відвідувачу і отримувати потрібну інформацію всього за кілька хвилин.

02

Дизайн Лендінгу

Ми розробимо адаптивну цільову сторінку, яка буде відображатися однаково коректно на кожному пристрої і в будь-якому браузері.

Це гарантовано підвищить відвідуваність і рівень продажів. На розробку потрібно всього 2 тижні, а вже через 8 днів з моменту запуску вона починає окуповуватися.

03

Дизайн корпоративного сайту

Корпоративний сайт — це не те, на чому варто економити. Він повинен бути представницьким і продуманим.

Для того щоб заявити про себе, варто брати до уваги не тільки сучасні тенденції оформлення. Важливо враховувати і психологічні особливості людини.

04

Дизайн сайту каталогу

Сайт-каталог-це сайт, який містить максимально велику інформацію про продукцію компанії і характеризується великою інформативністю сторінок, розділів, категорій і рубрик.

Мета створення сайту-каталогу — повне інформування клієнта про перелік пропонованої продукції.

05

Дизайн інтернет магазину

Дизайн інтернет-магазину має прямий вплив на його продажі. Користувачі стверджують, що на сайті без дизайну або ж з примітивним варіантом нічого не замовили б.

Так як відразу складається враження, що: ресурс покинутий, одноденний для шахрайства, неякісна продукція – її ніхто не замовляє. Інакше, чому власники не можуть собі дозволити сучасне оформлення сторінок?

06

Дизайн промо сайту

Промо-сайт являє собою майданчик, на якому увага концентрується на одному або декількох об'єктах, не розсіюючи увагу відвідувачів на дрібні деталі.

Розроблені нами промосайти вигідно виділяються на тлі конкурентів, а розміщені на них товари або пропозиції користуються в рази більшим попитом, ніж при використанні інших видів інтернет-платформ.

07

Дизайн інформаційного порталу

Оформлення сайтів дуже важлива складова частина будь-якого успішного функціонуючого електронного порталу. Адже саме дизайн – це перше, що бачить користувач, коли переходить за посиланням на веб-ресурс, який його зацікавив.

Від правильної колористики залежить багато чого. Це відбувається через те, що більшість людей по сприйняттю є візуалами. Це означає, що завдяки ілюстраціям, оформленню вони вивчають інформацію набагато краще і простіше, ніж за допомогою текстових або аудіо елементів.

Сподобалися роботи? Хочете такий же дизайн сайту?

Зв'язатись

ПЕРЕВАГИ

ПЕРЕВАГИ

Переваги дизайну сайту від Dizzy Agency

Легкість сприйняття матеріалу людьми

Дизайн унікальний, сучасний і підвищує продажі

Як правило, хороше юзабіліті і можливість заздалегідь продумати логіку поведінки користувачів

Легкість реалізації: розробка дизайну і його верстка

ЕТАПИ

ЕТАПИ

Як ми працюємо?

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

Дизайн головної і внутрішніх сторінок

Вартість: від 250$

Терміни: залежить від кількості сторінок

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити – зателефонувати або написати нам.