Дизайн книги та обкладинки

Створення дизайну книги

Книга сама по собі може бути дуже цікавою, але без правильно підібраного оформлення вона не буде являти собою те, що хочеться тримати на полиці, купити собі додому або на подарунок. Це стосується і обкладинки, і внутрішнього оформлення — повного комплексу робіт по перетворенню просто надрукованого тексту в справжню книгу, з якою дійсно приємно мати справу!

Що ж потрібно для оформлення?

В першу чергу, потрібен дизайн обкладинки. Обкладинку сміливо можна назвати обличчям видання, завдяки якому і проводиться основний маркетинг, залучення клієнта до того, щоб книга його зацікавила. Потім, коли обкладинка є, можна відкрити книгу і зацікавитися ось яким пунктами:

- оформленням форзацу, тобто аркуша паперу, який з'єднує блок книги і її палітурну кришку. Можна зробити форзац повнокольоровим, виготовити з незвичайного матеріалу — форзац може бути навіть шовковим. Але і базовий спосіб оформлення — білий офсетний папір, - теж виглядає досить непогано;

- дизайном титульного аркуша, тобто першою сторінкою книги. Саме на першій сторінці містяться найважливіші дані: ім'я автора, назва книги, рік і місце видання. Дуже важливо не "перевантажити" читача декоративними елементами, щоб не відволікати від важливої інформації;

- дизайном блоку (розвороту) — дві смуги повинні виглядати як одне ціле! Нижнє поле робиться більше верхнього, щоб блоки тексту не «падали» вниз. Максимально елегантно виглядають книги з широкими полями, щоб текст виглядав красиво і немов би відчував себе вільно. Внутрішнє поле робиться вдвічі вужче зовнішнього, так як внутрішні поля зливаються в одне при погляді на розворот. Тут теж дуже важливо подбати про те, щоб художні елементи не "завантажували" читача;

- оформленням шмацтитула — сторінки, яка розташовується перед початком глави, на якій написано її назву. Ось тут вже можна вставляти найрізноманітніші декоративні елементи! Шмацтитул, як і форзац, може бути виконаний з незвичайного матеріалу. При бажанні заощадити на цій сторінці, можна замість неї зробити просто великий заголовок.

Дизайн повинен відповідати змісту, і це одне з головних правил друкарства. Важливо, щоб читач потягнувся саме до вашого видання серед, безсумнівно, широкого асортименту інших книг! А суть твору повинна бути розкрита в художньому виконанні, тому на дизайнера покладається дуже велика відповідальність. Як мінімум, книгу він повинен неодмінно прочитати! І ось тому потрібно ретельно підходити до вибору виконавця в питаннях оформлення книги.

Чому вибрати треба саме нас?

Тому, що наші дизайнери дійсно вкладають душу в свою роботу, перетворюючи її в справжнє мистецтво. Компанія працює як з корпоративними клієнтами, так і з фізичними особами, а розробляємо ми оформлення практично для будь-яких видань: хоч для белетристики, хоч для підручників або журналів.

Ми працюємо в кілька етапів:

 1. Здійснюється попередня консультація, в ході якої ми дізнаємося максимум про побажання замовника.
 2. Розробляється макет, який клієнт повинен затвердити.
 3. Вносяться корективи за вказівками клієнта.
 4. Фінальним етапом — відправка на друк!

Наші завдання:

- Візуальний вигляд — книга повинна виглядати красиво;

- Емоційне наповнення — викликати потрібні емоції у читача і мотивувати придбати цю книгу;

- Читаємість — текст повинен бути розміщений на сторінках і на обкладинці так, щоб не було проблем з комфортом його читання.

Що Ви отримаєте:

- красиво оформлену книгу, яку буде приємно читати;

- оформлення, що дозволяє із задоволенням читати текст і насолоджуватися вдалим його донесенням;

- досить привабливі екземпляри, щоб на розкладках вони відразу приваблювали потенційного покупця.

Вартість оформлення дизайну книги буде прямо залежати від:

- швидкості виконання;

- складності оформлення;

- обсягу замовлення.

Ми чекаємо ваших замовлень — і оформлення книги буде максимально якісним, виконаним з душею і з вкладенням максимуму сил і смаку наших дизайнерів!

ЗАВДАННЯ

ЗАВДАННЯ

Які завдання ми ставимо?

 • Візуальний вигляд

  Книга повинна виглядати гарно

 • Емоційне наповнення

  Викликати потрібні емоції у читача і мотивувати придбати цю книгу

 • Читаємість

  Текст повинен бути розміщений на сторінках і на обкладинці так, щоб не було проблем з комфортом його читанняроблем з комфортом його читання

Сподобалися роботи? Хочете такий же дизайн книги?

Зв'язатись

Що Ви отримаєте

Що Ви отримаєте

від дизайну книги

Красиво оформлену книгу, яку буде приємно читати.

Оформлення, що дозволяє із задоволенням читати текст і насолоджуватися вдалим його донесенням.

Досить привабливі екземпляри, щоб на розкладках вони відразу залучали потенційного покупця.

ЭТАПИ

ЭТАПИ

Як ми працюємо?

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

Дизайн книг

Вартість дизайну книги: залежить від швидкості виконання, складності оформлення та обсягу замовлення

Терміни: індивідуальні

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити – зателефонувати або написати нам.