Замовити сайт візитку

Сайт-візитка – це простий сайт з однорівневою структурою.

Що таке сайт-візитка

Зазвичай, на сайті-візитці 4-5 сторінок, на такому сайті, частіше усього, мало графіки, відео і складного функціоналу. Основне завдання сайту-візитки – розповісти вашим потенційним клієнтам, які послуги або товари пропонує цей бізнес, в чому його перевага і як зв'язатися для замовлення або консультації.

У сайту-візитки є дві головні переваги: простота і відносно невисока вартість. Простота – це не тільки відсутність вкладених розділів, це ще й зручність користувача. Навіть недосвідчений відвідувач легко знайде на сайті потрібну інформацію, не заплутавшись у складній навігації. Вартість сайту-візитки залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку вона менша, ніж вартість розробки повнофункціонального корпоративного порталу.

Сайт-візитку нескладно підтримувати: власник сайту може сам актуалізувати інформацію на сайті, змінювати і додавати контент. Через невеликий розмір сайту він не займає багато місця на хостингу, тому витрати на його утримання теж будуть мінімальними.

І нарешті, якщо сайт-візитка зроблений коректно, його можна розвинути до корпоративного порталу, коли в цьому виникне бізнес-необхідність. Ми займаємося створенням сайтів-візиток вже більше п'яти років, і знаємо, як зробити сайт, щоб масштабувати його разом з бізнесом.

Коли потрібен сайт-візитка

Далеко не кожному бізнесу підійде сайт-візитка. Можливо, бізнесу буде достатньо односторінкового лендінгу, а може бути, бізнес занадто складний і багаторівневий, і простої візитки буде недостатньо. Нижче наведено список бізнес-потреб, які може вирішити сайт-візитка.

- Зростання популярності бренду, розширення аудиторії, збільшення числа контактів з потенційними клієнтами;

- Майданчик, на який користувачі потраплятимуть через воронки продажів;

- Залучення нових клієнтів, нарощування залученості;

- Збільшення вартості середньої угоди, т. зв. чека, і зростання тривалості "життя" клієнта;

- Можливість оновлювати інформацію на сайті самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця;

- Цілодобовий доступ клієнта до інформації на сайті і вбудованих сервісів;

- Вигідна і швидка презентація товару або послуги;

- Можливість швидко і в рамках розумного бюджету створити інтернет-майданчик, оформлений за правилами корпоративного стилю.

Якщо одна або кілька потреб вашого бізнесу не закрита іншими способами, варто задуматися про створення сайту-візитки.

Етапи розробки сайту-візитки

Розробка сайту-візитки починається з бізнес-аналізу. Замовнику пропонують бриф зі стандартними питаннями. Відповіді на ці питання допоможуть виконавцю зрозуміти, чим займається замовник, в чому специфіка його бізнесу, як замовник хоче представити себе клієнтам і партнерам, і які розділи сайту йому необхідно. Після цього проводиться оцінка термінів і бюджету розробки, вноситься 50% передоплата і підписується договір. У договорі вказуються реквізити і відповідальність сторін, а також зобов'язання, наприклад, угода про нерозголошення конфіденційної інформації.

На наступному етапі створюється прототип сайту. Це не просто малюнок, на якому показана колірна гамма майбутнього сайту. Це складна структура, яка показує, як буде влаштований майбутній сайт, які на ньому будуть розділи і функції. На цьому етапі замовник може вносити досить серйозні зміни. Але варто пам'ятати, що додавання додаткових функцій призводить до зростання бюджету і збільшення термінів.

Коли прототип створений і узгоджений з клієнтом, фахівці компанії приступають до розробки. Дизайнер розробляє PSD макети сайту, верстальник переносить ці макети на движок сайту, а програмісти-розробники займаються функціоналом сайту. Коли сайт готовий, його треба наповнити контентом: текстами, фотографіями, відео. Контент для сайту надає замовник, але можна замовити його створення, обумовивши цей пункт в договорі.

Готовий сайт проходить передпродажну підготовку – усунення недоліків на всіх рівнях, презентація замовнику, підписання акту виконаних робіт. На цьому етапі замовник вносить другу половину оплати. Після цього сайт переноситься на хостинг, а замовника навчають роботі з сайтом. При необхідності можна створити відео-інструкцію, яку замовник зможе переглядати при необхідності.

Ми також надаємо гарантійне обслуговування сайтів. Якщо на сайті виникають технічні складності, наші фахівці допоможуть їх усунути. При необхідності можна додати функціонал на сайт, або навпаки, прибрати.

Скільки часу і грошей займе розробка сайту-візитки

Не можна назвати вартість розробки сайту-візитки і терміну, який знадобиться на цю роботу, не знаючи вимог клієнта. Загальна вартість робіт залежить від функціоналу сайту, числа блоків і елементів, а також додаткових завдань. Припустимо, на сайті-візитці може знадобитися блок з рекламним відео, форма швидкого замовлення і оплати, каталог, а також інші функції. Розробка кожної з них буде потребувати додаткових ресурсів. Тому при замовленні сайту-візитки варто починати зі складання і заповнення брифу, обдумування завдань і складання списку функцій, необхідних на сайті. Також замовник повинен вирішити, чи хоче він замовити сайт на готовому шаблоні або розробити унікальний макет з нуля. Тільки після такого аналізу можна переходити до оцінки вартості і термінів виконання роботи.

Якщо вам складно розібратися з цими нюансами, або навпаки, ви вже визначилися, що вам потрібно, зв'яжіться з нашим консультантом. Ми будемо раді Вам допомогти.

ЗАВДАННЯ

ЗАВДАННЯ

Які завдання ми ставимо?

  • Презентація компанії

    Презентувати повну інформацію про компанію або приватну особу

  • Зв'язок

    Забезпечити прямий зв'язок для клієнтів і партнерів з власником сайту

  • Інформування про діяльність

    Проінформувати про діяльність, майбутні заходи та плани компанії або приватної особи

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ

З чого складається сайт-візитка?

1

Шапка сайту - навігація по сайту, логотип

2

Заклики до дії (здійснення покупки, дзвінка і тд.)

3

Детальний опис компанії і пропозиції яка, має зацікавити клієнта

4

Перелік послуг\товарів, з коротким описом

5

Контактна інформація, зворотній зв'язок

6

Підвал - додаткова навігація, контакти, соціальні мережі

Сподобалися роботи? Хочете такий же сайт-візитку?

Зв'язатись

ПЕРЕВАГИ

ПЕРЕВАГИ

Переваги сайту-візитки

На сайті не потрібно часто оновлювати контент

Створення сайту-візитки займає мінімальну кількість часу

Сайт-візитка має доступну вартість

Просування сайту-візитки швидко приносити результати

ЭТАПИ

ЭТАПИ

Як ми працюємо?

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

Ціна за унікальне рішення під ключ від 800$

Вартість залежить від структури, функціоналу і термінів виконання майбутнього проекту

Ціна за шаблонне рішення від 500$

Вартість залежить від структури, функціоналу і термінів виконання майбутнього проекту

Терміни до 30 днів

Розробка ділиться на етапи, терміни залежать від успішного виконання кожного етапу, без додаткового доопрацювання

Терміни до 14 днів

Розробка ділиться на етапи, терміни залежать від успішного виконання кожного етапу, без додаткового доопрацювання

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити – зателефонувати або написати нам.