ОПИС ПРОЕКТУ

Проект

Лелека

Задача проекту:

Розробити новий і унікальний дизайн сайту для клініки Лелека

Результат:

Ми створили свіжий і креативний дизайн з новим поглядом і ідеями для пологового будинку Лелека.

При розробці дизайну сайту, ми проводили дослідження, щоб знайти нові рішення та ідеї, надихалися історією пологового будинку і нам вдалося знайти правильний підхід в реалізації нового і сучасного стилю дизайну сайту.

Структура блоків дизайну сайту формувалася, щоб клієнту було зручно і легко орієнтуватися на сайті, і замовити необхідну послугу.

Головна сторінка складається з таких блоків: продає банер з різними пропозиціями, переваги, про пологовий будинок, наші напрямки, наші фахівці, галерея, день відкритих дверей, запис на прийом, соціальні мережі.

Дизайн сайту поєднує в собі графічні елементи, 3D об'єкти, відео, анімацію, які разом створюють новий і свіжий погляд на дизайн.

У дизайні сайту використовували зелений колір як головний, і помаранчевий другорядний, який вказував на певні акценти в блоках на сайті, щоб підкреслити важливі елементи.

Відображення на мобільних пристроях

Сайт відображається коректно на всіх мобільних пристроях. Ми враховували ці моменти, щоб створити зручність і комфорт для користувача.

Хочете дізнатися більше? Подивіться відгук клієнта!

ПЕРЕЙТИ ДО ВІДГУКІВ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ?

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити - зателефонувати або написати нам.