ОПИС ПРОЕКТУ

Проект

Upbass

Задача проекту :

Розробити дизайн сайту, провести професійну фотосесію, створити проморолик навушників Upbass.

Результат :

Ультрасучасний, технологічний і мінімалістичний дизайн сайту, з спеціально створеним нами фото- і відеоконтентом, який відкриває гаджет для покупця з абсолютно унікальною боку.

Проведення досліджень

При розробці нового продукту важливо розуміти цільову аудиторію і ринок, на якому з'явиться даний продукт, а також враховувати менталітет споживачів.

Перед початком роботи наша команда провела кілька досліджень і проаналізувала ринок даного типу пристроїв, щоб зібрати якомога більше інформації і фактів про те, як в найсучаснішому і комерційно успішному ключі можна показати навушники. Ми отримали дані з різних джерел, і знайшли для себе корисні і необхідні рішення, які і використовували при створенні даного проекту.

Саме якісне дослідження допомогло нам створити сильний і конкурентоспроможний візуальний образ бренду навушників Upbass в Інтернеті.

Структура сайту

На наступному етапі ми опрацювали структуру блоків при створенні дизайну сайту, враховуючи проведені нами дослідження.

Ми включили найнеобхідніші блоки на сайті, які відповідають на всі можливі питання покупця:

  1. Перший екран, що показує продукт
  2. Опис продукту з рекламними фотографіями
  3. Проморолик
  4. Переваги навушників
  5. Питання та відповіді
  6. Форма для замовлення

Стилістика дизайну сайту

Етап створення дизайну сайту один з найважливіших, так як ми створюємо візуальну частину сайту, яка повинна залучити користувача. Ми зробили акцент на мінімалістичному, анімованому і сучасному стилі.

За допомогою мінімалізму в дизайні сайту нам вдалося відтворити необхідні інтерактивні візуальні образи для навушників Upbass.

Сильні сторони та переваги

У роботі з проектом ми знайшли для себе різні джерела натхнення, які використовували в створенні унікального і креативного дизайну сайту.

Ми провели фотосесію і створили рекламне відео для сайту, які гармонійно вписуються в даний дизайн сайту, і показує кращі його сторони і переваги на ринку. Даний контент може використовуватися клієнтом як самостійний (в маркетингових стратегіях і при просуванні в соціальних мережах).

Відображення на мобільних пристроях

Сайт відображається коректно на всіх мобільних пристроях. Це важливий, необхідний етап для всіх сучасних сайтів і входить в кожен розроблений нами дизайн.

Зйомка рекламного ролика

Створення проморолика для сайту стало для нас викликом. Так як необхідно було створити рішення, яке розкриє найкращі сторони і переваги даного продукту серед конкурентів.

Нами було прийнято рішення комбінувати зйомку з людьми, використовувати 3D графіку, моделі і анімацію, і це все повинно гармонійно вписуватися під такт обраного музичного супроводу.

У нас вийшов сучасний, технологічний і яскравий ролик, який розкриває сильні сторони навушників, дає коротку, корисну характеристику продукту і заявляє про переваги серед конкурентів цієї сфери.

Професійна фотосесія

Ми провели аналіз і склали технічне завдання для зйомки фотографій.

Ми розділили роботу на кілька частин :

  1. Предметна фотозйомка в студії
  2. Фотозйомка з моделями

З нашого боку були підібрані референси по стилістиці фотографій, локації і актори.

Ми зробили більше 1000 фотографій. Були відібрані і оброблені найкращі з них. Створення фотографій для сайту - це важливий крок, який дозволяє оживити продукт і показати його з найкращих сторін.

 

Хочете дізнатися більше? Подивіться відгук клієнта!

ПЕРЕЙТИ ДО ВІДГУКІВ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ?

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити - зателефонувати або написати нам.