ОПИС ПРОЕКТУ

Проект

Beauty Hub

Завдання проекту :

Розробити редизайн сайту для салону краси Beauty Hub.

Результат :

Нами був розроблений унікальний та креативний дизайн сайту, який відрізняється від конкурентів, та передає всю атмосферу салону краси.

Структура сайту складається з головної та 6 внутрішніх сторінок, в яких знаходиться корисна та важлива інформація для користувачів, а саме (послуги, акції, про нас, запитання та відповіді, відгуки, контакти).

Головна сторінка

Головна сторінка складається з блоків, які показують ключові переваги та розкривають найкращі сторони салону краси (послуги, соціальні мережі, питання та відповіді, галерея, переваги, відгуки).

При створенні дизайну сайту ми проводили аналіз та дослідження ринку, щоб максимально розібратися в даній ніші та цільовій аудиторії.

Дизайн сайту був обраний з огляду на фірмовий стиль та побажання клієнта. Але наша команда дизайнерів наголошує на мінімалістичний дизайн з упором на анімаційні ефекти.

Внутрішні сторінки

Внутрішні сторінки є важливою частиною сайту, оскільки на них ми розкриваємо всю необхідну та ключову інформацію про послуги, контактні дані, відгуки, акції.

У роботі над дизайном внутрішніх сторінок ми використовували професійний контент (фотографії, відео, графіку), що надало сайту оригінальності та ексклюзивності.

Новий дизайн сайту створює сприятливий імідж та особливий стиль для салону краси.

Ми додали на сайт ілюстрації, які гармонійно вирізняються в дизайні.

Дизайн передає настрій та внутрішній світ косметичного салону.

Відображення на мобільних пристроях

Сайт відображається на всіх мобільних пристроях. Ми враховували ці моменти, щоб створити зручність та комфорт для користувача.

Хочете дізнатися більше? Подивіться відгук клієнта!

ПЕРЕЙТИ ДО ВІДГУКІВ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ?

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

Ми перезапустимо Ваш бізнес і зробимо його більш результативним, створимо ефективне рішення, яке допоможе збільшити Ваш прибуток. Все, що потрібно зробити - зателефонувати або написати нам.